fbpx

Jak znaleźć szybszą drogę wyjścia z trudności?

Domowe zawirowania
Domowe zawirowania
Jak znaleźć szybszą drogę wyjścia z trudności?
/

Kilka miesięcy temu w swojej firmie natrafiłam na trudność, z którą nie umiałam sama sobie poradzić. Temat dotyczył wyceniania mojej pracy i borykałam się z nim od pewnego czasu. Nieubłaganie zbliżał się moment, w którym wypuszczę na rynek program z innej półki cenowej niż te, które prowadziłam do tej pory.

Wiedziałam, że z punktu widzenia rozwoju firmy i poprawiania jakości moich usług jest to krok, który chcę i potrzebuję wykonać. A jednocześnie w mojej głowie rosły bariery, których nie umiałam ominąć.

Na podstawie tego wydarzenia chcę Ci opowiedzieć, jak radzę sobie w tego typu sytuacjach: kiedy natrafiam na trudności, których sama nie potrafię pokonać. Co robię, aby jak najszybciej wyjść ze ślepej uliczki, w której się miotam?

Dzięki strategiom, o których opowiadam w tym odcinku trudności, o których opowiadam są już za mną. Z pełnym spokojem i pewnością oferuję mój nowy program, nie martwiąc się w żaden sposób tym, z jakim odbiorem spotkam się po drugiej stronie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak łączyć ze sobą prowadzenie firmy oraz życie rodzinne, pobierz moje bezpłatne nagrania „Rodzina vs firma. Jak łączyć kwitnące życie rodzinne z dobrze prosperującą firmą, bez wyrzutów sumienia, pracy po nocach i poczucia rozdarcia pomiędzy dwoma światami?” https://www.domowezawirowania.pl/zaskakujacy-poradnik/