CZY DA SIĘ ŁĄCZYĆ ŻYCIE RODZINNE Z PROWADZENIEM FIRMY BEZ POCZUCIA ŻYCIA W CIĄGŁYM KOŁOWROTKU?

Zapisz się i odbierz bezpłatne nagrania video.

P.S. Nie, nie będę Cię uczyć kolejnych strategii produktywności i zarządzania sobą w czasie… One nie będą działać, jeśli nie poznasz sekretnego składnika.

czego dowiesz się z tych nagrań?

✔ Dlaczego techniki zarządzania sobą w czasie i organizacji często nie wystarczają do tego, aby połączyć biznes i życie rodzinne w satysfakcjonującą całość?

✔ Dlaczego rozpoczęcie rozwiązywania konfliktów na tle pracy od rozmawiania na dłuższą metę zwykle nie zdaje egzaminu (i co robić zamiast tego)?

✔ Dlaczego umiejętności relacyjne są niezbędne do tego, aby pogodzić ze sobą życie rodzinne i prowadzenie biznesu      (i mieć satysfakcję i poczucie spełnienia w obu tych obszarach życia)?

✔ Jak krok po kroku wygląda proces porządkowania spraw rodzinnych w kontekście pracy? 

Nazywam się Agnieszka Pieniążek

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, a zawodowo – ekspertką ds. relacji.

Prowadzę kursy i wyzwania online, przez które przeszło już ponad 2000 osób.

Wspieram nastawionych na rozwój przedsiębiorców, którzy czują się rozdarci pomiędzy życiem rodzinnym a prowadzeniem biznesu.

Dostarczam im narzędzi do lepszego porozumienia w małżeństwie, większej współpracy z dziećmi i projektowania rodzinnej codzienności zgodnie z marzeniami.

Moje formalne wykształcenie (magister socjologii i pedagogiki) tylko w niewielkim stopniu przyczyniło się do tego, co aktualnie robię zawodowo. Nieomal wszystko, czego aktualnie uczę, zdobyłam poprzez:

  • trudne do zliczenia godziny (i pieniądze)  spędzone na uczeniu się o relacjach w kursach, programach i szkoleniach,
  • setki przeczytanych książek,
  • lata poświęcone na testowaniu wiedzy na sobie i swojej rodzinie,
  • kolejne godziny spędzone na szukaniu sposobów, jak najbardziej skutecznie nazwać i przekazać zdobytą wiedzę.

Wśród moich klientów jestem znana z umiejętności selekcjonowania tego, co naprawdę ważne i budowania wokół tej wiedzy przejrzystego systemu, który można krok po kroku wdrożyć w życie.