fbpx

Jak krok po kroku tchnąć nowe życie w swoje małżeństwo

nie rezygnując z zaangażowania

w prowadzenie firmy i inne projekty poza domem?

Czytasz te słowa, ponieważ jesteś właścicielem małej lub średniej firmy / przedsiębiorcą / mocno rozważasz przejście z etatu „na swoje” / jesteś oddany sercem innym projektom poza domem, które zajmują Twój czas i energię
a do tego
zastanawiasz się, co zrobić, aby na Twoich zadaniach, obowiązkach i zaangażowaniu poza domem nie ucierpiało Twoje małżeństwo.

Pozwól, że zadam Ci na początek kilka pytań.
Jeśli odpowiesz na każde z nich przecząco, możesz przestać czytać dalej, ok?

W Twoim małżeństwie sprzeczacie się niekiedy o to, ile pracujesz i ile uwagi poświęcasz na rozwijanie firmy. TAK/ NIE
Masz coraz więcej przepracowanych wieczorów i coraz mniej czasu na bycie tylko we dwoje. TAK / NIE
Twój małżonek wypowiada niekiedy "niewinne uwagi" o tym, kiedy w końcu Twój wysiłek przełoży się na realne pieniądze. TAK / NIE
W Twojej głowie wiele razy pojawiła się myśl: "Jeszcze tylko trochę przycisnę w pracy, kilka tygodni wzmożonego wysiłku, a później już będę mieć więcej czasu dla rodziny." TAK / NIE
Pojawia się u Ciebie poczucie, że znacznie trudniej w domu stworzyć taki rodzaj zadowolenia, ekscytacji i poczucia misji, jakie daje Ci praca. TAK / NIE 
Masz poczucie niezrozumienia ze strony małżonka - bo przecież Ty realizujesz swoje marzenia i to, do czego czujesz się wezwana/y, pracujesz dla swojej rodziny, a mąż/żona wydaje się w ogóle tego nie łapać... TAK / NIE 

Jeśli choć raz odpowiedziałeś/aś TAK lub wahałeś/aś się nad odpowiedzią,
KONIECZNIE CZYTAJ DALEJ!

Wierzę w to, że prowadzenie swojej firmy nie jest taką samą pracą, jak każda inna.

To raczej styl życia, myślenia i działania. 
Jest zakorzeniony głęboko w Twojej tożsamości
i wpływa na każdy aspekt Twojego życia.

Wyzwania i sukcesy w pracy dają Ci zastrzyk energii, który może być trudno „wygenerować” również w małżeństwie. Cały bagaż codzienności – płaczące lub marudzące dzieci, pranie, gotowanie, sprzątanie, wizyty u lekarza, wymiana oleju w samochodzie i tysiąc innych zadań, którymi trzeba się zająć w rodzinie – nie ułatwia sprawy. 

Budowanie pełnego współpracy, wsparcia
i namiętności małżeństwa wśród wyzwań dnia codziennego to zestaw umiejętności, których warto się nauczyć. Jak najszybciej. 

Abyś każdego dnia miał/a pewność, że cokolwiek wydarzy się w Twojej firmie, czy zaliczysz satysfakcjonujący wzlot czy dołujący upadek, w domu czeka na Ciebie małżonek, a wraz z nim tona wsparcia, troski, ciepła, namiętności i czego jeszcze innego pragniesz.

Właśnie tego dotyczy dwutygodniowy kurs, do którego cię zapraszam w dniach 25 października – 8 listopada.

strategia sukcesu małżeńskiego

jak krok po kroku tchnąć nowe życie w swoje małżeństwo,
bez rezygnowania z zaangażowania w prowadzenie firmy i inne projekty poza domem?

(w ostatniej edycji kurs był sprzedawany pod nazwą "małżeński starter 2.0")

Odkryjesz zupełnie nową drogę budowania relacji – nauczysz się umiejętności, które pozwolą Ci spojrzeć nowymi oczami na Twoje małżeństwo. Konkretne rezultaty, które uzyskasz natychmiast, dadzą Ci energię i siły do tego, aby na nowo wziąć życie i relacje w swoje ręce. 

To kurs online, więc nie musisz wychodzić ze swojego domu. Wystarczy Ci dostęp do internetu, nieco czasu i chęć do działania.

gwiazdka
1 (5)

Pigułki wiedzy w formie video i audio

10 filmów (ok. 10-15 minut) dostępnych na platformie na jeden rok + nagrania audio do ściągnięcia na zawsze

1 (4)

Materiały PDF ​​​​​​​i notatki wizualne

Materiały PDF z pełną treścią każdej lekcji oraz ćwiczeniami do wykonania (do ewentualnego wydrukowania)

1 (3)

Wspierająca grupa na Facebooku

Grupa dedykowana osobom takim, jak Ty, które chcą brać życie i relacje w swoje ręce

UWAGA!

Materiały na platformie otrzymujesz bez limitu czasowego.

gwiazdka

Jakie tematy będą poruszane w czasie kursu?

1. Jak Twoje codzienne samopoczucie wpływa na Wasze małżeństwo i dlaczego musisz zacząć o nie dbać?

2. Na czym warto koncentrować swoje wysiłki w domu (i w firmie), aby przynosiło to maksimum dobrych efektów?

3. Jak Przedsiębiorczy Typ Osobowości buduje relacje i co z tego wynika dla Ciebie?

4. Błędy, które niszczą Wasze małżeństwo – i jak z nich wybrnąć.

5. Jak sobie radzić, kiedy małżonek nie wspiera Twojej pracy?

6. Jak zmniejszyć ilość spięć o codzienne sprawy (finanse, wychowanie dzieci, różnice w podejściu do pracy, obowiązki domowe itd.)? 

Poznasz 10 konkretnych narzędzi, które możesz zacząć stosować natychmiast i otrzymać pierwsze, szybkie rezultaty – większą bliskość, wzrastające zrozumienie i większe poczucie kontroli nad swoim własnym życiem.
Poczujesz się lepiej sam/a ze sobą i wejdziesz na drogę uzdrawiania swoich relacji – nie tylko z mężem/żoną!

 

Czego NIE OTRZYMASZ w czasie kursu? 
– magicznej różdżki, która rozwiąże wszystkie Wasze małżeńskie trudności,
– natychmiastowych efektów bez konieczności własnej pracy,
– podpowiedzi, co powinien zmienić Twój mąż/żona, aby poprawić Waszą sytuację – to nie jest kurs do pracy wspólnej!!!

 

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs „Strategia Sukcesu Małżeńskiego” został przygotowany z myślą o osobach takich, jak Ty – przedsiębiorczych, snujących wielkie wizje, pragnących budować „imperium” nie tylko po to, aby zarabiać pieniądze, ale przede wszystkim po to, aby pomagać innym ludziom.

Chcę Ci pokazać, jak wśród tych wszystkich pragnień i wizji budować fenomenalne małżeństwo, w którym poczujesz się w pełni sobą i otrzymasz taki zastrzyk energii, że będziesz mógł iść podbijać świat, nawet, jeśli Twój małżonek nie ma takich pragnień, jakie napędzają Ciebie.

UWAGA!

Kurs dotyczy narzędzi budowania relacji – nie jest przeznaczony do rozwiązywania problemów uzależnień, przemocy lub chorób psychicznych. Jeśli w Twojej relacji są takie problemy – zwróć się o pomoc do specjalistów z tych dziedzin.

Inne skomplikowane sytuacje (np. zdrada czy trudności z regulowaniem emocji, szczególnie mocne napady złości) wymagają dodatkowego wsparcia. Ten kurs jest programem grupowym, w którym nie będę mogła zaoferować Ci indywidualnego towarzyszenia w każdym Twoim wyzwaniu.

gwiazdka

Twoja inwestycja

– 10 filmów video na platformie 
– nagrania audio do ściągnięcia 
– materiały PDF
– moje wsparcie w grupie na Facebooku (jest to kurs grupowy, nie oferuję indywidualnego wsparcia każdemu uczestnikowi

159 zł 135 zł

Twoja trenerka

Agnieszka Pieniążek

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, a zawodowo – ekspertką ds. relacji w Domowych Zawirowaniach. 

Wspieram nastawionych na rozwój właścicieli firm (zarówno kobiety, jak i mężczyzn), którzy czują się rozdarci pomiędzy życiem rodzinnym a prowadzeniem biznesu. 

Pomagam im osiągnąć podwójne zwycięstwo: stworzyć szczęśliwą, pełną współpracy i bliskości rodzinę, przy jednoczesnym rozwijaniu dobrze prosperującego biznesu. 

Prowadzę kursy i szkolenia online, przez które przeszło już ponad 2000 osób.

Moje formalne wykształcenie (magister socjologii i pedagogiki) tylko w niewielkim stopniu przyczyniło się do tego, co aktualnie robię zawodowo. Nieomal wszystko, czego aktualnie uczę, zdobyłam poprzez:

  • trudne do zliczenia godziny (i pieniądze) spędzone na uczeniu się
    o relacjach w kursach, programach i szkoleniach,
  • setki przeczytanych książek,
  • lata poświęcone na testowaniu wiedzy na sobie i swojej rodzinie,
  • kolejne godziny spędzone na szukaniu sposobów, jak najbardziej skutecznie nazwać i przekazać zdobytą wiedzę.

Wśród moich klientów jestem znana z umiejętności selekcjonowania tego, co naprawdę ważne i budowania wokół tej wiedzy przejrzystego systemu, który można krok po kroku wdrożyć w życie.

gwiazdka

Opinie uczestników moich kursów o pracy ze mną

Polecam Domowe Zawirowania każdej osobie, która nie boi się wyzwań i akceptuje tę prostą prawdę, że o związek trzeba dbać, a każdą zmianę należy zacząć od siebie. A jeśli już się poddałaś, to po prostu zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz. Z pomocą Agnieszki, jej kursów i wyzwań to się na pewno uda.”

Marianna

„Agnieszko, to była jedna z najlepszych konferencji, w których brałam udział! Dla mnie strzał w dziesiątkę i świadectwo na to, że oferta ONLINE może być perfekcyjnie przygotowana i może zmienić życie i myślenie tych, którzy chcą – BEZKOSZTOWO, BEZWYJAZDOWO, TU I TERAZ – każdy, kto chciał, miał możliwość uczestniczenia. Brawo za zgromadzenie w tym projekcie świetnych Rozmówców! Brawo dla Ciebie Agnieszko i Twojej Ekipy! Obserwuję Twoje działania w internecie od dłuższego czasu i moje zaufanie zdobyłaś całkowicie! Dziękuję za Twoją chęć dzielenia się DOBREM, pozytywną energię, a w trakcie rozmów – niezwykłe porządkowanie i tak ważne powtarzanie (mój Mąż wysłuchał Twojej rozmowy z Karolem Wyszomirskim i był pod wrażeniem Twojego prowadzenia tej rozmowy). Na dziś tyle, odezwę się jeszcze bardziej szczegółowo. TAKICH ROZMÓW POTRZEBA JAK NAJWIĘCEJ I BY JAK NAJSZERZEJ DOCIERAŁY I ZMIENIAŁY ŚWIAT

JUSTYNA

„Agnieszko, bardzo Ci dziękuję za wyzwanie, bo bardzo mnie zmobilizowałaś do uważniejszej pracy nad sobą. Z tego wyzwania biorę dla siebie przede wszystkim wiedzę o tym, że to ja sama jestem odpowiedzialna za swój dobrostan emocjonalny, że to ja mogę być tym dobrym impulsem – mam taką moc. Dzięki temu, że przywiązywałam większą uwagę do stanu moich emocji (tylko tyle), w naszym domu jakby „jaśniej”, więcej rozmów, czułości…”

Dominika

„Agnieszka jest nieocenioną pomocą, świetnym specjalistą. Posiada ogromną wiedzę na temat mechanizmów relacji międzyludzkich, na temat różnic w temperamentach, na temat miłości, bliskości i świadomego budowania otoczenia które rozumiemy i które z czasem zaczyna rozumieć nas. Ta wiedza to nie wszystko, bo prawdziwym fenomenem tej strony i Agnieszki jest to jak prosto, łatwo i skutecznie potrafi ją przekazać za pomocą naprawdę dostępnych każdej z nas narzędzi. Dzięki temu sekretowi jej metody przynoszą efekty szybciej niż zdąży się naprawdę wgłębić w proponowane wyzwania. 

Agnieszka

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mój mąż/żona też powinien/powinna wziąć udział w kursie?

Nie! Wszystkie narzędzia, których uczę, są skierowane do JEDNEJ OSOBY w relacji – pomagam Ci nabyć zestaw umiejętności, które pozwolą Ci przemienić Twoją relację nawet, jeśli druga osoba nie bierze udziału w tej pracy. Wystarczy jedna osoba, by zmienić dynamikę relacji. Dzięki temu omijasz wszelkie pułapki „wspólnej pracy nad relacją” i prostą drogą zmierzasz do tego, aby wziąć życie w swoje ręce.

2. Ile czasu potrzebuję, by przejść przez kurs?

To sprawa indywidualna. Kurs jest rozłożony na 14 dni. Każdego dnia potrzebujesz ok. 10-15 minut na obejrzenie filmów. Większość ćwiczeń wykonujesz na bieżąco w trakcie codziennych zajęć.
Wiele osób po przerobieniu kursu jeden raz, wracało do niego wielokrotnie, oglądając nagrania, by wyciągnąć z nich jak najwięcej – dlatego możesz potrzebować znacznie więcej czasu, aby w pełnie wykorzystać potencjał kursu.

3. Jeśli kurs daje takie rezultaty, dlaczego kosztuje tak mało?

Kurs jest pełen PODSTAWOWYCH narzędzi do budowania relacji, które jednak nie są powszechnie znane i używane. Moim marzeniem jest, aby dotrzeć do jak największej ilości osób, które chcą budować małżeństwo pełne miłości, zrozumienia i pasji, jednocześnie realizując w świecie swoją misję przedsiębiorcy. Dlatego cena tego kursu jest ustalona na minimalnym poziomie, aby mogło z niego skorzystać wiele osób.

4. Jesteśmy w kryzysie małżeńskim. Czy ten kurs nam pomoże?

Kurs skupia się NA TOBIE i ma na celu naukę nawyków, które są NIEZBĘDNE, aby budować szczęśliwe, spełnione relacje. Prawdopodobnie odkryjesz, że nieświadomie podejmujesz działania, które Was oddalają od siebie, chociaż myślałaś/eś, że robisz wszystko, aby ratować Wasz związek. Dlatego kurs pozwoli Ci dokonać zmiany najpierw w Tobie i pozwoli uzyskać pierwsze rezultaty w postaci zmian pomiędzy Wami. 

Nie rozwiąże wszystkich Waszych trudności, to jest pewne. Pokaże jednak kierunek działania, da Ci konkretne narzędzia do pracy i zachęci do kontynuowania tej podróży. 

5. W naszym małżeństwie jest problem uzależnienia, choroby psychicznej lub przemocy. Czy ten kurs jest dla mnie?

W takiej sytuacji należy udać się po pomoc do osób zajmujących się tematyką uzależnień, przemocy czy chorób psychicznych. Dopiero później przychodzi czas na narzędzia z dziedziny budowania relacji. Jeśli zrobisz to w odwrotnej kolejności, możesz zaszkodzić sobie i ludziom wokół Ciebie.

6. Czy to ZAWSZE działa? Czy małżonek zawsze się zmienia pod wpływem mojej pracy?

Pytanie zakłada, że celem tej pracy jest zmiana w drugiej osobie. Celem jest zmiana dynamiki relacji, a nie zmiana drugiej osoby.
Chodzi więc o to, że swoją pracą i nowymi umiejętnościami wprowadzasz w ruch machinę zmian. Możesz to zacząć robić w dowolnym momencie Waszego małżeństwa, niezależnie od tego, jak blisko lub daleko od siebie jesteście. Możesz do końca życia uczyć się nowych umiejętności, a dzięki temu wciąż inspirować nowe zmiany.
Czy to zawsze działa?
Tak, dynamika relacji zmienia się zawsze, kiedy zmienia się jedna osoba z tej relacji. Czy to oznacza, że znikną wszystkie problemy w związku? W większości przypadków stopniowo będzie ich coraz mniej i mniej. Ale czasem może być tak, że u Twojego męża/żona wewnętrzne problemy są tak głęboko zakorzenione, że konieczna będzie pomoc specjalistów. Ty jako najbliższa osoba możesz mieć duży wpływ na to, czy będzie chciał/a jej szukać. Ten kurs pozwoli Ci wzmocnić siebie i wprowadzić Wasze małżeństwo na drogę przemiany.