Kolejny raz masz ochotę wyć z rozpaczy w poduszkę.

Tyle razy próbowałaś mu powiedzieć, jak bardzo samotna i niezrozumiana się czujesz. W odpowiedzi usłyszałaś nieprzyjemne odburknięcie i na tym rozmowa się skończyła. Rozmowa?! Nawet nie pamiętasz, kiedy ostatni raz naprawdę rozmawialiście!

Masz dość ciągłego dawania i dawania. Starasz się, chcesz wyjaśnić nieporozumienia, a ciągle trafiasz na ścianę. Nie masz pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi.
Chciałabyś jakiejś zmiany, ale wszystkie próby współpracy z mężem kończą się niczym.

A może nie jest aż tak źle, ale marzysz o czymś WIĘCEJ, niż macie teraz?

Większej bliskości, zrozumieniu, wsparciu, współpracy. 
Bo przecież zawsze może być jeszcze lepiej.

6 lat temu towarzyszyły mi podobne myśli. Czułam się nierozumiana i coraz bardziej samotna. Dziś cieszę się bliskością i miłością w małżeństwie, a każdy dzień jest dla nas nową, wspólną przygodą.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak dokonać przemiany w Waszej relacji, dołącz do wyzwania:

"Małżeński STARTER.
Jak tchnąć w związek życie, nie wypruwając sobie żył"

Odkryjesz zupełnie nową drogę budowania relacji – bez „poświęcania” samej siebie w imię uzyskania kompromisu.  Konkretne rezultaty, które uzyskasz natychmiast, dadzą Ci energię i siły do tego, aby na nowo wziąć życie i relacje w swoje ręce. 

 

To wyzwanie online, więc nie musisz wychodzić ze swojego domu.
Wystarczy Ci dostęp do internetu, nieco czasu i chęć do działania.

Przez to wyzwanie przeszło już ponad 1000 kobiet!

gwiazdka

Pigułki wiedzy w formie video i audio

10 filmów (ok. 10-15 minut) dostępnych na platformie + nagrania audio do ściągnięcia

Materiały PDF ​​​​​​​i notatki wizualne

Materiały z ćwiczeniami do wykonania (do ewentualnego wydrukowania)

Wspierająca grupa na Facebooku

Grupa dedykowana kobietom, które chcą brać życie i relacje w swoje ręce

Nagrania z transmisji video

6 transmisji video z odpowiedziami na pytania czytelniczek

Jakie tematy będą poruszane w czasie wyzwania?

1. Jak zadbać o siebie, aby czuć się dobrze i aby płynęło z tego dobro dla relacji?
2. Błędy, które niszczą Wasze małżeństwo – i jak z nich wybrnąć.
3. Podstawowe różnice między Tobą a mężem, które do tej pory Cię wkurzały, a teraz się w nich zakochasz.
4. Wskazówki do rozmawiania, które pozwolą Ci lepiej komunikować swoje potrzeby

Poznasz 10 konkretnych narzędzi, które możesz zacząć stosować natychmiast i otrzymać pierwsze, szybkie rezultaty – większą bliskość, wzrastające zrozumienie i większe poczucie kontroli nad swoim własnym życiem.
Poczujesz się lepiej sama ze sobą i wejdziesz na drogę uzdrawiania swoich relacji – nie tylko z mężem!

 

Czego NIE OTRZYMASZ w czasie wyzwania? 
– magicznej różdżki, która rozwiąże wszystkie Wasze małżeńskie trudności,
– natychmiastowych efektów bez konieczności własnej pracy,
– podpowiedzi, co powinien zmienić Twój mąż, aby poprawić Waszą sytuację.

Dla kogo jest to wyzwanie?

Dla kobiet, które chcą wziąć odpowiedzialność za swoje życie i swoje relacje. Czują potrzebę zmiany i szukają konkretnych, skutecznych narzędzi, by tę zmianę wprowadzić. Chcą szybkich rezultatów i są gotowe, by na nie pracować. Mają dość szukania po omacku w gąszczu szkodliwych porad i wskazówek.
– 

UWAGA!

Wyzwanie dotyczy narzędzi budowania relacji – nie jest przeznaczone do rozwiązywania problemów uzależnień, przemocy lub chorób psychicznych. Jeśli w Twojej relacji są takie problemy – zwróć się o pomoc do specjalistów z tych dziedzin.

 

Inne skomplikowane sytuacje (np. zdrada czy trudności z regulowaniem emocji, szczególnie mocne napady złości) wymagają dodatkowego wsparcia. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, napis do mnie wiadomość mailową na adres biuro@domowezawirowania.pl 

gwiazdka

Twoja trenerka

Agnieszka Pieniążek

Wspieram kobiety w rozwoju osobistym, przekazuję wiedzę i pomagam zdobywać umiejętności konieczne do tworzenia szczęśliwych relacji – małżeńskich oraz rodzicielskich. 
Jestem pasjonatką życia w pełni!

gwiazdka

Opinie uczestniczek innych moich wyzwań i kursów

Polecam Domowe Zawirowania każdej osobie, która nie boi się wyzwań i akceptuje tę prostą prawdę, że o związek trzeba dbać, a każdą zmianę należy zacząć od siebie. A jeśli już się poddałaś, to po prostu zacznij od nowa, zacznij jeszcze raz. Z pomocą Agnieszki, jej kursów i wyzwań to się na pewno uda.”

Marianna

„Aga daje konkretne narzędzia, zadaje twórcze, mądre i wartościowe pytania, poleca genialną literaturę, pozwala wejrzeć wgłąb siebie, poukładać sobie w głowie myśli i sprawy z przeszłości i teraźniejszości. Uczy, jak brać odpowiedzialność za swoje myśli, emocje i czyny. Pomaga uporządkować relacje z ludźmi, którzy nas otaczają. Pokazuje jak być ciepłą, twórczą, dobrą mamą, odpowiedzialną i kochającą partnerką. Pokazuje wzorce, za którymi wiele z nas tęskni, bo nie miało ich w domu. Uczy, jak przerwać złe schematy, jak wyzbyć się działania z pozycji strachu i niepewności. Uczy otwartości, zrozumienia i łaskawości dla samego siebie i drugiego człowieka.” 

Karolina

„Agnieszko, bardzo Ci dziękuję za wyzwanie, bo bardzo mnie zmobilizowałaś do uważniejszej pracy nad sobą. Z tego wyzwania biorę dla siebie przede wszystkim wiedzę o tym, że to ja sama jestem odpowiedzialna za swój dobrostan emocjonalny, że to ja mogę być tym dobrym impulsem – mam taką moc. Dzięki temu, że przywiązywałam większą uwagę do stanu moich emocji (tylko tyle), w naszym domu jakby „jaśniej”, więcej rozmów, czułości…”

Dominika

„Agnieszka jest nieocenioną pomocą, świetnym specjalistą. Posiada ogromną wiedzę na temat mechanizmów relacji międzyludzkich, na temat różnic w temperamentach, na temat miłości, bliskości i świadomego budowania otoczenia które rozumiemy i które z czasem zaczyna rozumieć nas. Ta wiedza to nie wszystko, bo prawdziwym fenomenem tej strony i Agnieszki jest to jak prosto, łatwo i skutecznie potrafi ją przekazać za pomocą naprawdę dostępnych każdej z nas narzędzi. Dzięki temu sekretowi jej metody przynoszą efekty szybciej niż zdąży się naprawdę wgłębić w proponowane wyzwania. 

Agnieszka

Twoja inwestycja

– 10 filmów video na platformie (dostęp przez okres 1 roku)
– nagrania audio do ściągnięcia (zostają z Tobą na zawsze)
– materiały PDF
– moje wsparcie w grupie na Facebooku
– 6 transmisji na żywo z odpowiedziami na Twoje pytania

109 zł

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mój mąż też powinien wziąć udział w wyzwaniu?

Nie! Wszystkie narzędzia, których uczę, są skierowane do JEDNEJ OSOBY w relacji (ponieważ zdecydowałam się na pracę z kobietami, kieruję je do Ciebie). Wystarczy jedna osoba, by zmienić dynamikę relacji. Dzięki temu omijasz wszelkie pułapki „wspólnej pracy nad relacją” i prostą drogą zmierzasz do tego, aby wziąć życie w swoje ręce.

2. Ile czasu potrzebuję, by przejść przez wyzwanie?

To sprawa indywidualna. Wyzwanie jest rozłożone na 14 dni. Każdego dnia potrzebujesz ok. 10-15 minut na obejrzenie filmów. Większość ćwiczeń wykonujesz na bieżąco w trakcie codziennych zajęć.
Wiele kobiet po przerobieniu wyzwania jeden raz, wracało do niego wielokrotnie, oglądając nagrania, by wyciągnąć z nich jak najwięcej – dlatego możesz potrzebować znacznie więcej czasu, aby w pełnie wykorzystać potencjał wyzwania.

3. Jeśli wyzwanie daje takie rezultaty, dlaczego kosztuje tak mało?

Wyzwanie jest pełne PODSTAWOWYCH narzędzi budowania relacji, które jednak nie są powszechnie znane i używane. Moim marzeniem jest, aby dotrzeć do jak największej ilości kobiet, które chcą budować małżeństwo pełne miłości, zrozumienia i pasji. Dlatego cena tego kursu jest ustalona na minimalnym poziomie, aby mogło z niego skorzystać wiele kobiet.

4. Jesteśmy w kryzysie małżeńskim. Czy to wyzwanie nam pomoże?

Wyzwanie skupia się NA TOBIE i ma na celu naukę nawyków, które są NIEZBĘDNE, aby budować szczęśliwe, spełnione relacje. Prawdopodobnie odkryjesz, że nieświadomie podejmujesz działania, które Was oddalają od siebie, chociaż myślałaś, że robisz wszystko, aby ratować Wasz związek. Dlatego wyzwanie dokona zmiany najpierw w Tobie samej i pozwoli uzyskać pierwsze rezultaty w postaci zmian pomiędzy Wami. 

Nie rozwiąże wszystkich Waszych trudności, to jest pewne. Pokaże jednak kierunek działania, da Ci konkretne narzędzia do pracy i zachęci do kontynuowania tej podróży. 

5. W naszym małżeństwie jest problem uzależnienia, choroby psychicznej lub przemocy. Czy to wyzwanie jest dla mnie?

Wyzwanie pozwoli Ci wprowadzić u siebie nawyki, które służą budowaniu relacji, ale nie sprawi, że Twój mąż przestanie być uzależniony lub przestanie stosować przemoc. 
Nie zajmuję się problemami uzależnień, chorób psychicznych i przemocy. Te sprawy wymagają narzędzi z obszarów tych problemów, nie z obszaru budowania relacji.
Moja praca dotyczy rozwoju osobistego i narzędzia budowania relacji.

6. Czy to ZAWSZE działa? Czy mąż zawsze się zmienia pod wpływem mojej pracy?

Pytanie zakłada, że celem tej pracy jest zmiana w nim. Otóż celem jest zmiana dynamiki relacji, a nie zmiana drugiej osoby.
Chodzi więc o to, że swoją pracą i nowymi umiejętnościami wprowadzasz w ruch machinę zmian. Możesz to zacząć robić w dowolnym momencie Waszego małżeństwa, niezależnie od tego, jak blisko lub daleko od siebie jesteście. Możesz do końca życia uczyć się nowych umiejętności, a dzięki temu wciąż inspirować nowe zmiany.
​​​​​​​Czy to zawsze działa?
​​​​​​​Tak, dynamika relacji zmienia się zawsze, kiedy zmienia się jedna osoba z tej relacji. Czy to oznacza, że znikną wszystkie problemy w związku? W większości przypadków stopniowo będzie ich coraz mniej i mniej. Ale czasem może być tak, że u Twojego męża wewnętrzne problemy są tak głęboko zakorzenione, że konieczna będzie pomoc specjalistów. Ty jako najbliższa mu osoba możesz mieć duży wpływ na to, czy będzie chciał jej szukać. To wyzwanie pozwoli Ci wzmocnić samą siebie i wprowadzić Wasze małżeństwo na drogę przemiany.