fbpx

Program „Family That Works”

Wyjdź z bezustannego kołowrotka i poczucia rozdarcia pomiędzy pracą a rodziną

jeśli jesteś:

 • przedsiębiorcą, który czuje powołanie i misję do robienia „więcej”,
 • masz rodzinę, która zajmuje pierwsze miejsce na Twojej liście priorytetów,
 • czujesz, że żyjesz w bezustanny kołowrotku i rozdarciu pomiędzy tymi dwoma światami: rodziną a pracą,

mam dla Ciebie propozycję!

Pomyśl – jak by to było, gdybyś w końcu w swojej rodzinie:

 • zakończył wciąż powracające kłótnie o pieniądze, dzieci czy Wasze rodziny pochodzenia (rodziców i rodzeństwo),
 • nauczył się, jak sprawić, żeby Wasze małżeńskie ustalenia o pracy, obowiązkach domowych czy wychowaniu dzieci wreszcie stały się rzeczywistością (a nie tylko tematem rozmów / kłótni, z których i tak niewiele wynika),
 • miał pewność, że dajesz swoim dzieciom to, czego potrzebują i pożegnał raz na zawsze wyrzuty sumienia o to, czy nie zaniedbujesz ich przez swoją pracę,
 • stworzył małżeństwo, w którym wciąż tli się namiętność i intymność, a nie tylko mechaniczne ustalenia o tym, kto odbiera dzieci ze szkoły, a kto kupuje chleb na śniadanie…

   

jeśli podoba ci się taka wizja, zapisz się na listę zainteresowanych udziałem w programie family that works.

Zapraszam Cię do udziału
w 9 - tygodniowym programie
"Family That Works".

Aktualnie możesz zapisać się na listę osób zainteresowanych

Premiera jest planowana na koniec kwietnia 2021r. Zapis na listę zainteresowanych nie zobowiązuje Cię do niczego – daje Ci szansę, aby dowiedzieć się o starcie programu jako pierwszy i skorzystać z dodatkowej zniżki wyłącznie na dla osób z listy. Nie masz obowiązku niczego kupować, w każdej chwili możesz się wypisać.

Co zawiera program?

Przeprowadza przez sprawdzony system, który nazwałam Górą Budowania Relacji – 9 kroków do zbudowania wymarzonych relacji rodzinnych. 

Został stworzony z myślą o przedsiębiorcach – proponowane strategie i narzędzia odpowiadają na specyficzne wyzwania, z którymi borykają się osoby, które mają swoje firmy a chcą, aby rodzina była na pierwszym miejscu.

Znajdziesz w nim skuteczne strategie i narzędzia, które pozwolą Ci krok po kroku wdrażać nowe nawyki i sposoby działania, aby w końcu stworzyć rodzinę, z której będziesz dumny. Co więcej – nieomal wszystkie nowe umiejętności mają zastosowanie w biznesie, który prowadzisz – sprawią, że będziesz lepiej dogadywał się z klientami i współpracownikami, podejmował decyzje szybciej i w zgodzie ze sobą i staniesz się bardziej przyciągającym liderem.

kim jestem, abyś chciał mnie słuchać?

Jestem żoną i mamą trójki dzieci, a zawodowo – ekspertką ds. relacji.

Prowadzę kursy i wyzwania online, przez które przeszło już ponad 2000 osób.

Wspieram nastawionych na rozwój przedsiębiorców, którzy czują się rozdarci pomiędzy życiem rodzinnym a prowadzeniem biznesu.

Dostarczam im narzędzi do lepszego porozumienia w małżeństwie, większej współpracy z dziećmi i projektowania rodzinnej codzienności zgodnie z marzeniami.

Moje formalne wykształcenie (magister socjologii i pedagogiki) tylko w niewielkim stopniu przyczyniło się do tego, co aktualnie robię zawodowo. Nieomal wszystko, czego aktualnie uczę, zdobyłam poprzez:

 • trudne do zliczenia godziny (i pieniądze 😉 spędzone na uczeniu się o relacjach w kursach, programach i szkoleniach,
 • setki przeczytanych książek,
 • lata poświęcone na testowaniu wiedzy na sobie i swojej rodzinie,
 • kolejne godziny spędzone na szukaniu sposobów, jak najbardziej skutecznie nazwać i przekazać zdobytą wiedzę.

Wśród moich klientów jestem znana z umiejętności selekcjonowania tego, co naprawdę ważne i budowania wokół tej wiedzy przejrzystego systemu, który można krok po kroku wdrożyć w życie.

Jakie efekty mieli uczestnicy pilotażowej edycji programu?

I jeszcze kilka opinii osób o innych moich kursach.