Potrzebujesz więcej wskazówek

JAK realizować zasady Rodzicielstwa Pełnego Spokoju w sytuacjach 

z Waszego życia codziennego?

Pakiet „Rodzicielstwo Pełne Spokoju – pytania i odpowiedzi” 

jest już dostępny!

Kiedy już masz mocne podstawy…

Czy pojawiło się w Twojej głowie mnóstwo pytań, jak zastosować wskazówki z kursu Rodzicielstwo Pełne Spokoju w konkretnych sytuacjach?

Masz wiedzę, niby wszystko rozumiesz, a kiedy przychodzi realna sytuacja, nagle nic się nie chce kleić?

To całkowicie normalne – pierwszym krokiem do dokonania przemiany jest świadomość, na czym polega nowy sposób działania i jak ma wyglądać. Następnie przychodzi czas, aby ćwiczyć go w codziennych sytuacjach. Wtedy rodzą się pytania, które nie pojawiały się na początku.

Czy te sytuacje dotyczą Ciebie?

 Wydaje Ci się, że rozumiesz zasady RPS, ale nie jesteś pewny, jak je zastosować w niektórych trudnych sytuacjach z dziećmi?

 Po tym, jak zacząłeś stosować wskazówki z kursu, pojawiło się wiele nowych pytań i wątpliwości?

 Potrzebujesz wskazówek, jak usprawnić Wasze rodzinne funkcjonowanie i wprowadzić systemy, które zmniejszą ilość napięć i kłótni?

 Brakuje Ci pomysłów na to, jakie zabawy wprowadzić do Waszego życia, aby więcej korzystać z mocy „Playlistening”?

Jeśli odpowiedziałeś “TAK” na którekolwiek z tych pytań, zapoznaj się z pakietem “Rodzicielstwo Pełne Spokoju – pytania i odpowiedzi”, abyś nie musiał szukać konkretnych rozwiązań metodą prób i błędów.

Pytania są naturalnym etapem uczenia.

Przygotowałam ten pakiet, abyś nie musiał błądzić i tracić czasu na sprawdzanie, jakie działanie będzie najlepszym rozwiązaniem na realne, konkretne trudności, z którymi boryka się Twoja rodzina. 

Kurs „Rodzicielstwo Pełne Spokoju” dał Ci szeroką wiedzę i podstawy dotyczące trzech filarów tego podejścia: regulowania emocji, budowania więzi i stawania się trenerem dla swojego dziecka. Ten pakiet ma na celu przyspieszyć Twoje kroki na tej drodze i nieco ją ułatwić – dostaniesz gotowe odpowiedzi na pytania i wątpliwości rodzicielskie oraz sprawdzone rozwiązania wielu trudności, z którymi stykają się rodziny. 

Czy w takim razie kurs RPS sam w sobie nie wystarczy?

Wystarczy.

Zawiera on wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Rodzicielstwa Pełnego Spokoju wraz z mnóstwem konkretnych przykładów z codziennego życia. Wskazówki i podpowiedzi, które tam znajdziesz, przeprowadzają Cię przez wszystkie „zasady” RPS i to wystarczy, by móc zacząć funkcjonować w ten sposób, jeśli tylko wprowadzisz w życie zawartą tam wiedzę i narzędzia.

 

Pakiet RPS odpowiada na pytania, które różnych formach pojawiły się w grupie kursowej na Facebooku. Te odpowiedzi znajdują się w różnych miejscach w kursie lub na grupie – publikacja w pakiecie zbiera je w jedno miejsce, systematyzuje i porządkuje, abyś miał pod ręką odpowiedzi na ogrom rodzicielskich pytań. To ułatwi i przyspieszy wprowadzenie wiedzy w Twoim domu. 

Wyobraź sobie, że:

 📌 W obliczu realnych trudności rodzicielskich masz wydrukowaną „ściągę”, do której możesz zerknąć, by zainspirować się i znaleźć podpowiedzi na tę konkretną sytuację.

📌 Znasz krok po kroku proces budowania współpracy z dziećmi, aby wspólnie rozwiązywać codzienne trudności (sprzątanie, obowiązki domowe, praca domowa przyniesiona ze szkoły, zachęcanie do większej samodzielności…).

📌 W każdej chwili możesz sięgnąć do zestawienia zabaw na każdą okazję, które służą do stawiania limitów, budowania pewności siebie czy oswajania lęków .

📌 Masz pod ręką wydrukowaną wersję wszystkich materiałów z kursu i możesz do nich wracać zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

 

Pomyśl tylko – o ile szybciej i mniej boleśnie będziesz w stanie wprowadzić zasady Rodzicielstwa Pełnego Spokoju do Twojego domu!

Twoje pytania, które pojawiły się, kiedy zacząłeś stosować wskazówki z kursu, nie pozostaną bez odpowiedzi. 

Co o pakiecie mówią te osoby, które już go mają?

 „Już zakupiłam, jest moc!! Czekam na wersję drukowaną bardzo, BARDZO. Agnieszka, wspaniała robota.”


„Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dla mnie to będzie na pewno nieoceniona pomoc.”


„Pytania i odpowiedzi są świetne, a pakiet o zabawach dla dzieci jest FAN-TA-STY-CZNY! Agnieszka, wyrazy uznania!” 


„Ten dodatkowy pakiet jest świetny. Wczoraj walczyłam ze snem, żeby jak najwięcej posłuchać! Tyle ważnych informacji dla rodziców. Kolejna rzecz po Uspokajankach, która mnie zachwyciła.” 


wypisane

Pełna wartość pakietu to 809 zł!

Ale dzisiaj otrzymasz wszystkie te materiały…

wyłącznie za 187 zł

+ koszt wysyłki materiałów (15 zł) – jeśli mieszkasz za granicą, napisz na adres biuro@domowezawirowania.pl, ponieważ wtedy koszt wysyłki będzie wyższy.

Wykupując pakiet, otrzymujesz: 

#1

Zestaw odpowiedzi na ponad 60 różnych pytań rodzicielskich, które zadajesz sobie każdego dnia 

Wartość: 159 zł

Chcę Ci oszczędzić konieczności szukania odpowiedzi metodą prób i błędów i czytania mnóstwa  książek.

Materiały „Twoje pytania, moje odpowiedzi” otrzymasz w wersji PDF, drukowanej oraz jako nagrania video, w czasie których udzielam odpowiedzi. To ponad 100 stron realnych rozwiązań na Twoje trudności.

 

Przykładowe pytania, na które znajdziesz odpowiedź:

 – co robić, kiedy dziecko: 

      * porównuje się z innymi, 

      * szybko się poddaje, 

      * doświadcza nieprzyjemnych zaczepek ze strony innych, 

      * bierze coś, czego nie powinno wziąć i nie chce oddać, 

      * nie umie czekać i chce wszystko „na już”,

      * nie „respektuje granic” rodzica, 

      * wpada w histerię na słowo „nie”, 

– jak sobie radzić z konfliktami między rodzeństwem,

– jak pomóc dziecku wyciszyć się wieczorem, 

jak dotrzeć do emocji ukrytych pod złością dziecka, 

i wiele innych.

 

Odpowiedziałam na ponad 60 pytań, które zostały mi zadane przez rodziców, którzy przeszli przez pierwszą edycję kursu RPS. Są to więc pytania od osób, które mają już fundamenty i chcą znaleźć konkretne podpowiedzi na swoje realne trudności. 

 

Dostęp do wersji PDF otrzymasz natychmiast. Na wersję papierową trzeba poczekać około 2 tygodnie.

#2

Zestaw zabaw na każdą okazję

Wartość: 49 zł

„Playlistening”, o którym mówiłam w materiałach z kursu RPS, jest niezbędnym narzędziem rodzica pełnego spokoju. Jednak nie każdemu z nas zabawa przychodzi w sposób naturalny i spontaniczny. 

Często nie mamy pomysłów, jak wykorzystać ją w celach „wychowawczych”: aby rozładowywać napięcie związane z nieprzyjemnymi emocjami, oswajać dziecięce lęki, budować pewność siebie dziecka, wzmacniać jego poczucie własnej wartości i sprawczości oraz tworzyć mocną więź między rodzicem a dzieckiem.

Dlatego otrzymasz ode mnie pogłębione informacje o tym, na czym polega „Playlistening”. Dam Ci również zestaw gotowych pomysłów na zabawy w obliczu różnych trudności rodzicielskich: 

– kiedy dziecko czegoś się boi, 

– kiedy odzywa się nieprzyjemnie do innych, 

– kiedy nie chce wrócić do domu od kolegi, 

– kiedy nie chce myć głowy,

– kiedy marudzi i jęczy

i wiele innych!

 

Dostęp do wersji PDF otrzymasz natychmiast. Na wersję papierową trzeba poczekać około 2 tygodnie.

#3

Trzy webinary pogłębiające 

ważne zagadnienia

Wartość: 237 zł

Podam Ci pogłębione strategie działania dotyczące trzech różnych obszarów RPS:

1) Budowanie systemów, które zorganizują i usprawnią codzienne funkcjonowanie. 

Wiele rodzin nieświadomie wpadło w pułapkę myślenia, że życie rodzinne po prostu „się toczy” i nie wymaga organizacji i wspólnych ustaleń. 

Doświadczają tego negatywnych skutków: każdy z członków rodziny w różnych chwilach dnia doświadcza poczucia, że musi „dostosowywać się” do pozostałych i rezygnować z tego, co ważne dla niego; mają poczucie życia w chaosie; wspólne poranki, wieczory, kąpiele, posiłki, domowe obowiązki to dla nich męczarnia, denerwują się, że przecież inny członek rodziny miał coś zrobić, a tego nie zrobił… 

Podpowiem Ci, w jaki sposób budować współpracę i tworzyć wspólne życie rodzinne tak, aby każdy z Was czuł się ważny i rozumiany. Zasługujecie wszyscy na to, aby móc być sobą w domu rodzinnym i tworzyć drużynę, która działa razem.

 

2) Podstawy budowania relacji pomiędzy rodzeństwem.

Tematyka rodzeństwa jest bardzo szeroka i wymagałaby zupełnie odrębnego kursu. Chcę jednak dać Ci fundament, na który będziesz budować dalsze działania. 

– Co jest najważniejsze we wspieraniu dzieci w tworzeniu relacji między nimi?

– Jakie nasze działania utrudniają dzieciom dogadywanie się i czym je zastąpić?

– Jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych?

 

3) Dlaczego NIE typy osobowości i co zamiast nich?

Podzielę się z Tobą wiedzą, która zmieniła moje życie rodzicielskie. Dzięki niej zaczęłam lepiej rozumieć, dlaczego nasz jeden syn wydaje się oporny na wszelkie nasze sugestie i prośby, a drugi potrzebuje mnóstwo czasu, aby przygotować się do wyjścia z domu.

Poznałam lepiej nasze dzieci (i samą siebie!), a co ważniejsze – dowiedziałam się, JAK odnosić się do nich, aby docenić to, kim są i jednocześnie budować z nimi współpracę.

 

Nagrania webinarów znajdziesz na platformie kursowej

#4

Drukowana wersja materiałów z kursu i z pakietu wysłana do Twojego domu

Wartość: 207 zł

Niekiedy pomocne jest to, aby mieć materiały z kursu zawsze pod ręką w wersji drukowanej: wtedy możesz sięgać do nich w dowolnej chwili, bez konieczności włączania telefonu czy komputera. 

Dodatkowo zostawiłam w materiałach miejsce na notatki, abyś mógł zapisywać sobie dodatkowe uwagi i ważne dla Ciebie sprawy. Materiały na każdy dzień kursu zostały też wzbogacone o dodatkowe przykłady i odpowiedzi na często powtarzające się pytania.

Otrzymasz wydrukowaną wersję:

– materiałów z 21 dni kursu RPS, wzbogaconych o dodatkowe przykłady i odpowiedzi na często powtarzające się pytania (120+ stron w formacie A4),

– broszurę „Zestaw zabaw na każdą okazję”,

– materiały „Twoje pytania, moje odpowiedzi” (120+ stron w formacie A4).

 

Ale to nie wszystko.

Bonus

Materiały z webinaru “Jak wspólnie wychować dzieci i nie zwariować?” 

w wersji PDF, wzbogacone o dodatkowe podpowiedzi 

Jedną z największych trudności, jakie stoją wielu osobom na drodze do domu pełnego spokoju są rozbieżne sposoby radzenia sobie z trudnościami wychowawczymi wśród małżonków. 

To nie jest łatwa sytuacja i nie ma na nią szybkiego rozwiązania.

Potrzebne są zaplanowane działania, w których krok po kroku wprowadzasz więcej wzajemnego zrozumienia i otwartości.

Otrzymasz ode mnie pisemną wersję (w formacie PDF) materiałów z webinaru, do której dołączyłam dodatkowe informacje i odpowiedzi na pytania, które pojawiły się u Was po jego obejrzeniu. 

Wzięłam na warsztat konkretne sytuacje z życia rodzinnego, o które pytaliście w grupie na FB i rozpisałam strategię działania krok po kroku, abyś wiedział, jak wygląda droga, która leży przed Tobą.

 

 

 

Wartość: 157 zł

Podsumujmy. Oto, co otrzymasz, zamawiając pakiet dzisiaj 

wypisane

Pełna wartość pakietu to 731 zł!

Ale dzisiaj otrzymasz wszystkie te materiały…809

wyłącznie za 187 zł

+ koszt wysyłki materiałów (15 zł) – jeśli mieszkasz za granicą, napisz na adres biuro@domowezawirowania.pl, ponieważ wtedy koszt wysyłki będzie wyższy..

UWAGA!

Po wykupieniu pakietu otrzymasz natychmiastowy dostęp do materiałów na platformie kursowej:

– „Twoje pytania, moje odpowiedzi” w wersji PDF,

– „Zestawu zabaw na każdą okazję” w wersji PDF,

– nagrań z trzech webinarów pogłębiających,

– BONUS – Lista „Poprawiaczy humoru”.

Wszystkie materiały drukowane otrzymasz w ciągu około dwóch tygodni od zamówienia pakietu.

 

Jeśli mieszkasz za granicą, napisz na adres biuro@domowezawirowania.pl w celu ustalenia sposobu wysyłki materiałów drukowanych.

Czy otrzymasz gwarancję satysfakcji?

Oczywiście!

Jestem przekonana, że ten pakiet przyspieszy Twoje kroki na drodze Rodzicielstwa Pełnego Spokoju i da Ci konkretne rozwiązania na Twoje trudności.

Jeśli jednak z jakiegoś powodu uznasz, że wcale tak się nie stało, możesz zrezygnować z pakietu w ciągu 30 dni od daty rozpoczęcia i otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość mailową, bez konieczności  podawania powodu rezygnacji.